View settings

Font size:
Site colours
Images

Settings

Звичайна версія сайта (ПЕРЕЙТИ)

         Сьогодні 1 червня - Міжнародний День захисту дітей  - це свято маленьких громадян, які впевнено крокують країною під назвою дитинство, підлітків, які починають пізнавати світ, і молоді, яка крокує в доросле життя.      З нагоди цього свята  відділом освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради спільно з Літинською селищною радою  було організовано та проведено заходи саме для дітей усіх пільгових категорій громади. 

Для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу у всіх сферах діяльності суспільства і держави. Важливо, щоб талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, розвивали свої творчі здібності та таланти, мали постійну підтримку органів місцевого самоврядування.

У суботу, 27 травня, на спортивній базі с. Лука-Мелешківська, відбулось відкриття  Районний літніх сільських, селищних, міських спортивних ігор Вінничини-2023, з 7-ми  видів спорту: армспорту, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату серед жінок та чоловіків, мешканців територіальних громад району.