Відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області

         Сьогодні 1 червня - Міжнародний День захисту дітей  - це свято маленьких громадян, які впевнено крокують країною під назвою дитинство, підлітків, які починають пізнавати світ, і молоді, яка крокує в доросле життя.      З нагоди цього свята  відділом освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради спільно з Літинською селищною радою  було організовано та проведено заходи саме для дітей усіх пільгових категорій громади. 

Для кожної країни найбільшу цінність становлять освічені люди, які знайшли своє місце в житті, сповна реалізували власні творчі й професійні можливості, інтелектуальні та організаторські здібності. Саме вони є головним рушієм прогресу у всіх сферах діяльності суспільства і держави. Важливо, щоб талановиті й ініціативні молоді люди, були фізично і духовно досконалими, розвивали свої творчі здібності та таланти, мали постійну підтримку органів місцевого самоврядування.

У суботу, 27 травня, на спортивній базі с. Лука-Мелешківська, відбулось відкриття  Районний літніх сільських, селищних, міських спортивних ігор Вінничини-2023, з 7-ми  видів спорту: армспорту, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату серед жінок та чоловіків, мешканців територіальних громад району.

26 травня 2023 року на центральному стадіоні смт Літин "Колос" відбулись заходи з нагоди відзначення 5-ї річниці створення правоохоронної служби - поліцейський офіцер громади.

24 травня 2023р відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради спільно з відділом забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України в Вінницькій області на базі КЗ «Літинський ЦДЮТ» провели територіальний етап фестивалю Дружин юних рятувальників – пожежних (ДЮРП) між закладами загальної середньої освіти Літинської селищної територіальної громади.

- відеоматеріал «Кібербезпека під час війни» за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1okxTkokfHXH8AY8xBonOZntZLyFiTf-I/view;
- інфографіки для поширення в мережі інтернет на тему «Захистить ваші дані та гроші від шахраїв» за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1LZ331OyuGT5aDiJeb4QbER2_chwde05-/view?usp=share_link;
- текстовий інформаційний матеріал «Захист ваших ґаджетів від шкідливих програм, встановлення надійних паролів та кілька правил з кібербезпеки – заходи обачності, які вбережуть вас від зловмисників, які хочуть заволодіти вашими даними, включно з даними банківських карток і акаунтів у соцмережах» за посиланням:

https://docs.google.com/document/d/1fHmHCXt1y1SRaWt7KqNZ-41N3EkQV19OTNE3REuhXmM/edit#.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Воно було започатковане студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2006 році та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу.