Відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області

accordion menu joomla

Вітаємо на офіційному сайті відділу освіти, культури молоді та спорту Літинської селищної ради

 

           ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! Сподіваємося, що матеріали, розміщені на нашому вебсайті, будуть для вас орієнтирами в освітянському, культурному, спортивному та молодіжному просторах, сприятимуть обміну інформацією, ознайомленню із творчими здобутками та досвідом. Наш сайт відкритий для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення галузей освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Ми завжди раді спілкуванню з вами! Запрошуємо до співпраці!
          З повагою Надія ЛИПКАНЬ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради

 

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Воно було започатковане студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича у 2006 році та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу.

Дата, третій четвер травня, була обрана з наміром підкреслити, що святкування припадає на будній день, і що вишиванка – органічна складова повсякденної культури українців.
У цьому році, 18 травня, колективи Літинської територіальної громади вшанували українську берегиню спільними заходами на площі у центрі селища. Прикрашені у національному та народному стилях локації запрошували жителів містечка до святкової фотосесії, а майстри художньої самодіяльності дарували присутнім змістовні номери. Чорними та червономи кольорами вишиті на долі нашої Неньки-України цьогорічні роковини. Хвилиною сумного мовчання усі присутні вшанували наших земляків, які ціною свого життя подарували нам можливість підтримання милих серцю традицій. Після завершення офіційної частини зібрання жителі містечка мали
змогу почастуватися смачними пиріжками, смаколиками та запашною юшкою. Усі присутні були у піднесеному настрої та щиро дякували організаторам свята, працівникам відділу освіти, культури, молоді та спорту, за незабутні емоції.

View the embedded image gallery online at:
https://litynosvitakms.vn.ua/den-vyshyvanky-2#sigProId37ae72d168