Відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області

accordion menu joomla

Вітаємо на офіційному сайті відділу освіти, культури молоді та спорту Літинської селищної ради

 

           ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! Сподіваємося, що матеріали, розміщені на нашому вебсайті, будуть для вас орієнтирами в освітянському, культурному, спортивному та молодіжному просторах, сприятимуть обміну інформацією, ознайомленню із творчими здобутками та досвідом. Наш сайт відкритий для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення галузей освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Ми завжди раді спілкуванню з вами! Запрошуємо до співпраці!
          З повагою Надія ЛИПКАНЬ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради

 

24 травня 2023р відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради спільно з відділом забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України в Вінницькій області на базі КЗ «Літинський ЦДЮТ» провели територіальний етап фестивалю Дружин юних рятувальників – пожежних (ДЮРП) між закладами загальної середньої освіти Літинської селищної територіальної громади.

Лейтмотив виступу 8-ми команд – правила пожежної безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту, аніж працівники пожежно-рятувальної служби та її помічники. Цьогорічний фестиваль ДЮРП проходив під гаслом  «Герої без зброї!» на честь наших рятувальників, які є справжніми героями, які рятуючи життя інших людей, ризикують своїм власним. Програма фестивалю включала такі конкурси, як «Об’ємне полотно»(Візитка+Домашнє завдання), «Знавці пожежно-рятувальної справи» та «Плакат соціальної реклами», під час яких діти демонстрували тематичні виступи, танцювальні та вокальні здібності, а також знання правил безпеки життєдіяльності. Членам журі було нелегко визначити переможців, адже усі виступи команд були цікаві, змістовні, оригінальні, енергійні, творчі, порушували актуальні питання забезпечення пожежної та техногенної безпеки населення, несли рекомендації щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях, пропагували здоровий спосіб життя, агітаційно закликали до необхідності дотримання правил безпеки життєдіяльності, а особливо в умовах воєнного сьогодення.

Переможених не було. Усі учасники та керівники команд були нагороджені грамотами, подяками відділу ОКМС та солодощами від працівників ДСНС. А переможцями у загальному заліку стали: команда ДЮРП«Мрія» гімназії ім.. М.П.Стельмаха с. Дяківці (І місце), команда ДЮРП «Агенти 101» Літинського ОЗЗСО І-ІІІст. №1(ІІ місце) та команда ДЮРП ОЗЗСО І-ІІІст. с. Багринівці (ІІІ місце). Тож позитивний настрій, яскраві спогади і справжні друзі – безцінні подарунки територіального етапу фестивалю Дружин юних рятувальників- пожежних.