Відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області

accordion menu joomla

Вітаємо на офіційному сайті відділу освіти, культури молоді та спорту Літинської селищної ради

 

           ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! Сподіваємося, що матеріали, розміщені на нашому вебсайті, будуть для вас орієнтирами в освітянському, культурному, спортивному та молодіжному просторах, сприятимуть обміну інформацією, ознайомленню із творчими здобутками та досвідом. Наш сайт відкритий для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення галузей освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Ми завжди раді спілкуванню з вами! Запрошуємо до співпраці!
          З повагою Надія ЛИПКАНЬ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради

 

У четвер, 11 травня 2023 року, відділом освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради спільно зі Службою у справах дітей та сім’ї Літинської селищної ради було проведено круглий стіл в рамках Міжнародного Тижня Відкритого Уряду.

Спікерами заходу виступили: Наталія Романець – головний спеціаліст Служби у справах дітей та сім’ї, Ірина Колощук – головний юрист Літинського бюро правової допомоги та Наталія Антонюк - інспектор СЮП ВП Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області, лейтенант поліції. Учасниками круглого столу стали також члени Молодіжної ради та учнівська молодь. Під час проведення заходу піднімалися важливі питання гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.