Відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області

accordion menu joomla

Вітаємо на офіційному сайті відділу освіти, культури молоді та спорту Літинської селищної ради

 

           ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! Сподіваємося, що матеріали, розміщені на нашому вебсайті, будуть для вас орієнтирами в освітянському, культурному, спортивному та молодіжному просторах, сприятимуть обміну інформацією, ознайомленню із творчими здобутками та досвідом. Наш сайт відкритий для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення галузей освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Ми завжди раді спілкуванню з вами! Запрошуємо до співпраці!
          З повагою Надія ЛИПКАНЬ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради

 

 

В лютому 2023 року за результатами відбіркового етапу Конкурсу відділом ОКМС Літинської селищної ради подано 8 учнівських  робіт  з  чотирьох закладів загальної середньої освіти  громади (Літинського ОЗЗСО І-ІІІ ст. №1,  Літинського ліцею - ОЗЗСО № 2, філії І-ІІ ст. с. Селище  Літинського ліцею - ОЗЗСО№ 2 та ОЗЗСО І-ІІІ ст. с. Багринівці)  до участі в І етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей-2023». 

За підсумками відбіркового регіонального туру робота - лепбук, виготовлений учнівським  колективом  3 класу філії І-ІІст. с. Селище Літинського ліцею ОЗЗСО №2 ( керівник: Буткалюк Т.М.),  зайняв  ІІІ місце в області серед   понад 1500 учасників Конкурсу.

         4 травня 2023 р. головним державним інспектором управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрального-Західного управління Державної служби з питань праці Головащенком С.В. було нагороджено грамотами та подарунками наших  призерів Конкурсу.  Завідувачу філії  І-ІІ ст. с. Селище Осадчуку Ю.В. вручено символічний подарунок за створення умов для вивчення правил поведінки дітей у надзвичайних ситуаціях та з охорони праці. В приміщенні закладу нещодавно розпочав роботу новостворений «Клас безпеки», в якому дітей різного віку навчають правил поводження у небезпечних ситуаціях,  знайомлять учнів  з  елементами пожежогасіння, евакуації, правилами вуличного руху.