Відділ освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради Вінницької області

accordion menu joomla

Вітаємо на офіційному сайті відділу освіти, культури молоді та спорту Літинської селищної ради

 

           ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ! Сподіваємося, що матеріали, розміщені на нашому вебсайті, будуть для вас орієнтирами в освітянському, культурному, спортивному та молодіжному просторах, сприятимуть обміну інформацією, ознайомленню із творчими здобутками та досвідом. Наш сайт відкритий для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення галузей освіти, культури, спорту та молодіжної політики. Ми завжди раді спілкуванню з вами! Запрошуємо до співпраці!
          З повагою Надія ЛИПКАНЬ, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради

 

17 травня 2023р  о 10 годині за сприяння відділу освіти, культури, молоді та спорту Літинської селищної ради в приміщенні   КУ «Літинський центр дитячої та юнацької творчості» відбулася зустріч представників Вінницької обласної правозахисної організації «Джерело надії» з дітьми дошкільного віку та їх батьками з числа внутрішньо переміщених осіб, для надання їм  підтримки та  матеріальної допомоги.

Олександр Мельник – представник громадської організації,  ознайомив батьків з основними напрямками роботи даної організації, а саме: допомога вразливим категоріям населення та тим хто перебуває у складних життєвих обставинах, протидія  торгівлі людьми або запобігання здійсненню іншої незаконної угоди, об'єктом якої є людина.

Психологом правозахисної організації  було проведено ігровий психологічний тренінг для дошкільнят  з метою розвитку комунікативної і особистісних сфер, формуванню навичок співпраці між дітьми, розвитку вміння працювати в групі, висловлювати свої думки, виховувати почуття емпатії в дітей.

По завершенню зустрічі присутні отримали подарункові набори.